Замовляю не вперше помадку для брів. Загалом все добре, коробка помадки цього разу була пом'ята, кришка відкручена наполовину, але заклеїна фольгою, як і годиться. Можливо при транспортуванні, тоді краще треба упаковувати. Претензіїй немає.Продавця рекомендую. Товар оригінальний!
Комментарий продавца
Добрий день дорога Тетяна, щиро вдячні за відгук! Ми приносимо вибачення за недоліки, обіцяємо виправти їх та обов'язково підсилити пакування продукції ! Сподіваємось дана ситцація не вплине на загальне враження та Ви залишитесь нашим постінийм клієнтом.
Замовляю не вперше помадку для брів. Загалом все добре, коробка помадки цього разу була пом'ята, кришка відкручена наполовину, але заклеїна фольгою, як і годиться. Можливо при транспортуванні, тоді краще треба упаковувати. Претензіїй немає.Продавця рекомендую. Товар оригінальний!
Добрий день дорога Тетяна, щиро вдячні за відгук!
Ми приносимо вибачення за недоліки, обіцяємо виправти їх та обов'язково підсилити пакування продукції !
Сподіваємось дана ситцація не вплине на загальне враження та Ви залишитесь нашим постінийм клієнтом.
Всем довольна, все супер!
Все чудово, товар отримала, дякую👍