Дуже швидко опрацювали моє замовлення, не вперше купую у вас і повернуся ще. Дякую!
Комментарий продавца
доброго дня Єлизавета, ми вдячні Вам за прихильність до магазину Stores, обіцяємо і надалі забезпечувати Вам приємні покупки, чекаємо із нетерпінням на Ваше повернення !
Катерина Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дарья Ч.
Отлично
Уляна К.
Отлично
Дуже вдячна за оперативність, чудову консультацію та швидку обробку замовлення! Не легко купувати косметику онлайн, і мене гарно проконсультували. Я дуже задоволена покупкою. Буду рада ще робити замовлення саме в цьому магазині!
Комментарий продавца
Люба Уляна, вдячні Вам за високу оцінку роботи нашого магазину, надіємось на скору зустріч, чекаємо Вас з нетерпінням )
Костянтин К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отправка в день заказа. Рекомендую продавца.
Комментарий продавца
Спасибо огромное Наталья, Признательны за то, что нашли время, чтобы оценить нас и написать отзыв. Ждём новой встречи!
Вікторія Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупатель
Отлично
Невероятно красивые тени ,очень понравились 😍Быстрое обслуживание )
Комментарий продавца
здравствуйте Катерина ) Нам очень приятно, что у нас есть такие отзывчивые и благодарные клиенты, как вы. Наша косметика лучшего качества и цены всегда приятные! Возвращайтесь в Stores, вам всегда рады!
Дуже швидко опрацювали моє замовлення, не вперше купую у вас і повернуся ще. Дякую!
доброго дня Єлизавета,
ми вдячні Вам за прихильність до магазину Stores, обіцяємо і надалі забезпечувати Вам приємні покупки, чекаємо із нетерпінням на Ваше повернення !
Дуже вдячна за оперативність, чудову консультацію та швидку обробку замовлення! Не легко купувати косметику онлайн, і мене гарно проконсультували. Я дуже задоволена покупкою. Буду рада ще робити замовлення саме в цьому магазині!
Люба Уляна,
вдячні Вам за високу оцінку роботи нашого магазину, надіємось на скору зустріч, чекаємо Вас з нетерпінням )
Отправка в день заказа. Рекомендую продавца.
Спасибо огромное Наталья,
Признательны за то, что нашли время, чтобы оценить нас и написать отзыв.
Ждём новой встречи!
Невероятно красивые тени ,очень понравились 😍Быстрое обслуживание )
здравствуйте Катерина )
Нам очень приятно, что у нас есть такие отзывчивые и благодарные клиенты, как вы.
Наша косметика лучшего качества и цены всегда приятные! Возвращайтесь в Stores, вам всегда рады!